Food Fight
Tommy
-
2024
Centurion XII
Jeffrey Hall
-
2023
The Oath
Król Aaron
-
2023
Tapawingo
Stoney Tarwater
-
2023
The Boys
7.8
2019-2022
Ostatnie starcie
Carl Riser
2020
The Downside of Bliss
Michael Derek
-
2020
Upiory wojny
Dr Engel
5.9
2020
The Great War
Płk Jack Morrison
-
2019
Iluzja
6.9
2018
Trouble Sleeping
Charles
-
2018
Samson
Król Balek
5.2
2018
Legendy jutra
6.9
2017
V-Force: New Dawn of V.I.C.T.O.R.Y.
Lazlo Lazaar
-
2017
Snajper: Ostatni strzał
Richard Miller
6.5
2017
House in the Hamptons
Fleming
-
2017
Beyond the Game
-
2016/II
Mad Dogs
2015-2016
Guilt
2016
Snajper: Niewidzialny zabójca
Richard Miller
6.5
2016
Zmartwychwstanie: Etap końcowy
Rand
5.9
2016
Zoolander 2
Billy Zane
4.4
2016
A Winter Rose
Preston Holdsworth
-
2014
Ghost of Goodnight Lane
Alan
2014
Pracodawca
Alan
5.3
2013
Krew odkupienia
Quinn
5.7
2013
Wzgardzona
Kevin
6.2
2013
Tarantula
Jake
-
2013
Prawo Hannah
Lockwood
2012
Barabasz
Barabasz
6.1
2012
Leprechaun's Revenge
Conor O'Hara, szeryf
-
2012
Elektryczne dzieci
Paul
6.1
2012
Król Skorpion 3: Odkupienie
Talus
5.1
2012
Granica
Aaron
5.5
2012
Black Gold
Craig
-
2011/I
Współlokatorka
Prof. Roberts
5.2
2011/I
Snajper: Kolejne starcie
Richard Miller
5.9
2011
Flutter
Edwin, dentysta
-
2011
4Chosen
Chuck Gerrow
-
2011
The Confidant
Monty
2010
Enemies Among Us
Graham
-
2010
The Deep End
Cliff Huddle
2010
Magic Man
Krell Darius
5.3
2010
Blue Seduction
Mikey Taylor
2009
Darfur
Bob Jones
5.9
2009
Surviving Evil
Sebastian Beazley
2009
Miłość i taniec
Kent Krandel
6.0
2009
Zakładnik z wyboru
Victor
5.6
2008
The Man Who Came Back
Ezra
2008
Morskie opowieści
Prof. Thomas Bradley
5.6
2007
The Mad
Jason Hunt
2007
Alien Agent
5.7
2007
Mem-o-ré
Taylor Briggs
6.0
2006/II
Czarodziejki
7.2
2005-2006
Czysta przyjemność
Marvin
2006
Ostatni zrzut
Oates
6.0
2006
Dolina wilków: Irak
Sam William Marshall
7.3
2006
W piekielnym słońcu
Jack
6.6
2005/I
Dead Fish
Virgil
6.0
2005
BloodRayne
Elrich
3.7
2005
Silver City
Chandler Tyson
-
2004
Ostrzeżenia
Szeryf Bill Willingham
5.3
2003
Pocałunek
Alan Roberts / Młody Philip Naudet
-
2003
Vlad
Adrian
-
2003
Overnight
On sam
2003
Roszczenie
Roberto Bealing
-
2002
Landspeed
Michael Sanger
-
2002
Przeklęty diament
Mike Kardec
2001
Przeprawa
Sam
-
2001
Breaking the Silence: The Making of "Hannibal"
On sam
-
2001
Niepokonany
Os
5.7
2001
CQ
Pan E
2001
Zoolander
On sam (niewymieniony w czołówce)
5.3
2001
Fanatyk
Curtis Zampf
7.6
2001
Ocalony
Joe Carpenter
2000
Hendrix
Michael Jeffrey
2000
Poborca
George Putter
-
1999
Pocahontas II - Podróż do Nowego Świata
John Rolfe (głos)
5.7
1998
Plan Zuzanny
Sam Myers
1998
W dniu mojej śmierci ocknąłem się wcześnie
Złodziej
-
1998
This World, Then the Fireworks
Marty Lakewood
-
1997
Titanic
Cal Hockley
7.7
1997
Urwanie głowy
Kent
6.5
1996
Niebezpieczna strefa
Rick Morgan
1996
Fantom
Fantom / Kit Walker
5.3
1996
Ekspert
Charles Thorpe
-
1995
Władca demonów
Kolekcjoner
6.3
1995
Cela śmierci
Colin
-
1994
Milczenie baranów
Joe Dee Foster
5.9
1994
Flashfire - Morderczy ogień
Jack Flinder
-
1994
Tylko ty
Harry / Fałszywy Damon Bradley
6.6
1994
Opowieści z krypty
7.4
1993
Cel: Delilah
Paul
-
1993
Jezioro Consequence
Billy
-
1993
Zdrada
Dr Jesse Peter
1993
Posse - Opowieść o Jesse Lee
Płk Graham
6.3
1993
Poetic Justice - Film o miłości
Brad
6.6
1993
Tombstone
Pan Fabian
7.5
1993
Snajper
Richard Miller
6.7
1993
Orlando
Shelmerdine
7.2
1992
Miasteczko Twin Peaks
8.2
1991
Blood and Concrete
Joey Turks
-
1991
Miliardi
Maurizio Ferretti
-
1991
Kobieta fatalna
Elijah
1991
Megaville
Palinov / Jensen
-
1990
Ślicznotka z Memphis
Por. Val "Valentine" Kozlowski
7.1
1990
The Case of the Hillside Stranglers
Kenneth Bianchi
-
1989
Ahoj dziewczyny
Król Neptun
4.7
1989
Martwa cisza
Hughie Warriner
7.0
1989
Powrót do przyszłości II
Match
7.8
1989
Historia policyjna: Rezydencja potworów
Oficer Don Varney
-
1988
Conspiracy: The Trial of the Chicago 8
Policjant
-
1987
Bractwo sprawiedliwych
Les
6.7
1986
Critters
Stevie Elliot
6.7
1986
Powrót do przyszłości
Match
8.2
1985